Strony Internetowe

Strona internetowa jest niezbędnym narzędziem dla każdej firmy. Nieważne, czy jesteś fryzjerem, masz małą piekarnię, sklep papierniczy, czy prowadzisz lokal gastronomiczny, musisz istnieć w globalnej sieci, aby móc przedstawić swoje usługi i produkty

Napisz do nas

Pozostaw do siebie kontakt a skontaktujemy się z Tobą w przeciągu 24h

Wypełnienie formularza oznacza, że podane w nim dane osobowe będą przetwarzane w celu przesłania oferty oraz kontaktu w jej sprawie. Dowiedz się kto i jak przetwarza Twoje dane: Polityka prywatności

Firmy posiadające stronę internetową

80%

Dostęp Polaków do Internetu

86.8%

Klienci szukający informacji w sieci

90%

Polaków kupuje w sieci

73%

Wsparcie indywidualnego
specjalisty na każdym etapie
tworzenia strony internetowej

Doskonale rozumiemy, że nie musisz się znać na naszej pracy, ani na technologiach jakie stosujemy. W razie potrzeby postaramy się wszystko wyjaśnić w jasny i zrozumiały sposób.

Współpracując z nami otrzymujesz bezpośredni kontakt do specjalisty, który będzie Cię wspierał na każdym etapie realizacji, wyjaśniając, informując i reagując w razie potrzeby.

Dzięki temu projekt witryny i jej wdrożenie będzie w pełni zgodne z Twoimi wymaganiami i potrzebami.

Co nas charakteryzuje?

Responsywność

Nasze strony są w pełni dopasowane pod komputery, tablety oraz urządzenia mobilne.

Prędkość

Optymalizacja ładowania stron oraz zdjęć galerii nie stanowi dla nas żadnego problemu.

Przejrzystość

Nowoczesny wygląd strony, umiejscowienie informacji w odpowiednich sekcjach.

Strona - Wizytkówka

Strony internetowe są twoją wizytówką w sieci. Dzięki niej użytkownicy dowiadują się o twojej działalności, zachęcają do nawiązania współpracy.

Dzięki stronie internetowej możesz dotrzeć do szerszego zakresu odbiorców, pozyskać nowych klientów oraz rozwinąć swój biznes w dalszym kierunku.

Oprogramowanie dla firm

CRM (customer relationship management) to najprościej rzecz ujmując zarządzanie relacjami z aktualnymi i potencjalnymi klientami, czyli tzw. zbiór zadań, procedur i narzędzi, które są niezbędne w kontakcie z kontrahentem.

Tworzymy system do zarządzania procesami biznesowymi dla twojej firmy. Integrujemy pracę różnych działów dzięki czemu praca jest sprawniejsza oraz prawidłowo udokumentowana.

Napisz do nas

CHCESZ NAM ZADAĆ PYTANIE?

Uzupełnij formularz kontaktowy o wymagane pola. Nasz zespół odezwie się do Ciebie, aby odpowiedzieć na pytania zawarte w zgłoszeniu.

Wypełnienie formularza oznacza, że podane w nim dane osobowe będą przetwarzane w celu przesłania oferty oraz kontaktu w jej sprawie. Dowiedz się kto i jak przetwarza Twoje dane: Polityka prywatności

2023 © devEnd.pl - All Rights Reserved